Стихія всередині: як перетворити гнів на ресурс

Поширити :

Гнів – це природна емоція, але якщо вона стає некерованою, це шкодить навчанню, роботі, стосункам та здоров’ю. Сьогодні для студентів та педагогів нашого закладу відбулася практична онлайн-лекція з елементами тренінгу на тему: «Управління гнівом. Техніки самодопомоги».

Спікеркою зустрічі виступила практичний психолог Марія Карч. Вона допомогла учасникам розібратися, що приховується за спалахами агресії та як спрямувати цю енергію в конструктивне річище.

Під час зустрічі студенти та педагоги дізналися, що гнів часто є «вторинною» емоцією – маскою, за якою ховаються втома, страх, несправедливість або безсилля. Головний акцент було зроблено на тому, що гніватися – це нормально, а проявляти його деструктивно – ні.

Психолог поділилася дієвими інструментами, які кожен може використати безпосередньо в стресовій ситуації. Величезна вдячність Марії Карч за зустріч. Сьогодні ми поповнили свої «аптечки самодопомоги» дієвими вправами. Дякуємо за професіоналізм та підтримку нашої спільноти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можливо ви ще не читали:

Маєте акаунт?

Увійдіть заповнивши дані входу

Якщо Ви не адміністратор сайту, або не контент-менеджер, то форма входу Вам не потрібна.