Гнів – це природна емоція, але якщо вона стає некерованою, це шкодить навчанню, роботі, стосункам та здоров’ю. Сьогодні для студентів та педагогів нашого закладу відбулася практична онлайн-лекція з елементами тренінгу на тему: «Управління гнівом. Техніки самодопомоги».
Спікеркою зустрічі виступила практичний психолог Марія Карч. Вона допомогла учасникам розібратися, що приховується за спалахами агресії та як спрямувати цю енергію в конструктивне річище.
Під час зустрічі студенти та педагоги дізналися, що гнів часто є «вторинною» емоцією – маскою, за якою ховаються втома, страх, несправедливість або безсилля. Головний акцент було зроблено на тому, що гніватися – це нормально, а проявляти його деструктивно – ні.
Психолог поділилася дієвими інструментами, які кожен може використати безпосередньо в стресовій ситуації. Величезна вдячність Марії Карч за зустріч. Сьогодні ми поповнили свої «аптечки самодопомоги» дієвими вправами. Дякуємо за професіоналізм та підтримку нашої спільноти!






